e
sv

Youtube Yeni Güncellemeleri Önce Premium Hesaplar Test Edebilecek!

Youtube dünya üzerinde en büyük ikinci arama motoru olarak tanımlanıyor. Bu süreçte uygulamanın pek çok deneysel özelliği de bulunuyor. Dünya üzerinde pek çok kişi tarafından kullanılan bu özelliklerin önce denenmesi heyecana neden oluyor. Youtube tarafından geliştirilen deneysel özellikler çerçevesinde premium aboneleri mutlu edecek haber geldi.
avatar

Rıfat Şentürk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Youtube üzerinden gerçekleştirilen yeni güncellemelerin denenmesi için yeni bir açıklama yapıldı. Şirket tarafından konu hakkında yeni bir açıklama yapıldı. Bu açıklama çerçevesinde yeni güncellemelerden önce paralı üyeliğe sahip olan kullanıcılar faydalanabilecekler.

Youtube Premium Üyeliklere Ayrıcalık Tanıyacak!

Youtube tarafından bir süre önce paylaşım platformu üzerinden yeni bir abonelik sistemi tanıtımı yapılmıştı. Abonelik sistemini belirli bir ücret karşılığında alacan kullanıcılar reklamlardan uzak bir sürece dahil oldular.

Premium üyelik avantajlarını son zamanlarda daha etkili bir şekilde göstermeye başladı. Video paylaşım sitesi yeni bir açıklama ile yeni bir uygulamaya geçtiğini duyurdu.Ücretli olarak abonelik almış olan kişiler sitenin yeni güncellemelerinden anında haberdar olabilecekler. Böylece güncellemeleri herkesten önce test edebilecekler.

Bu şekilde bir karar alınmadan önce şirket tarafından güncellemeler rastgele şekilde seçilen abonelere gönderiliyor ve ardından deneyimler not ediliyordu. Şirket güncellemelerde hataların tespit edilmesi ve zamanında geliştirilmesi için daha büyük bir test ekibine ihtiyaç duyduklarını belirttiler.

kaynak: teknogaste

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Youtube Yeni Güncellemeleri Önce Premium Hesaplar Test Edebilecek!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ